Skvelá správa pre všetkých fanúšikov: GTA 6 je už vo vývoji!

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov: GTA 6 je už vo vývoji!

 

Nie je žiadnym prekvapením, že Rockstar pre nás chystá aj šieste pokračovanie svojej legendárnej série Grand Theft Auto. Bližšie informácie však zatiaľ zostávajú záhadou.

V poradí šieste pokračovanie sa malo podľa niektorých zdrojov odohrávať na zaujímavom mieste. Portál TechRadar prišiel s informáciou, že svet GTA sa mal presunúť do Tokia. Táto správa však bola neskôr vyvrátená. Vývojári skutočne plánovali využiť Tokio, pre hru GTA 6, avšak museli od tohto nápadu upustiť, keďže by bolo príliš náročné presunúť svet GTA sem.

Portál TechRadar taktiež informoval, že v roku 2003 si dala spoločnosť Rockstar ochrannú známku na projekty GTA: Tokyo a GTA: Bogota. Aj keď vieme, že GTA: Tokyo možno nebude nikdy existovať, vieme, že GTA 6 už je vo vývoji. Bližšie informácie, ako napríklad lokalitu však nepoznáme. Potrvá ešte nejaký čas, kým začnú tvorcovia prichádzať s prvými oficiálnymi informáciami.

Ak sa pýtate, kedy približne vyjde toto pokračovanie, ani táto informácia zatiaľ nie je známa. Medzi GTA 4 a GTA 5 bol rozdiel približne 5 rokov, takže pri podobnom vzorci by malo prísť GTA 6 na trh niekedy v roku 2018, respektíve 2019. Všetko sú to však dohady a skutočnosť môže byť iná. Nám nezostáva nič iné, než čakať a tešiť sa na prvé zábery.

Zdroj: pcgamer, techradar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk