Túto Veľkú noc dostanete v Ark: Survival Evolved po vajci

Túto Veľkú noc dostanete v Ark: Survival Evolved po vajci

 

Vývojári Ark: Survival Evolved ani túto Veľkú noc nelenili a priniesli nám novú aktualizáciu, ktorá je tematický zameraná na obdobie týchto sviatkov, hľadania vajec a zajacov.

Tento týždeň môžete v hre Ark: Survival Evolved zažiť dobrodružstvo pod názvom EggCelent Adventure. Počas trvania tejto udalosti môžu hráči zbierať zatúlané zajačie vajcia, ktoré môžu ozdobovať, maľovať a s pomocou receptov z nich vytvárať všakovaké výtvory. Čo tak dopriať si králičie uši? Ale pozor! V hre sa poćas celého trvania tejto veľkonočnej udalosti bude ponevierať zlý a zúrivý zajac menom Dodorex! 

Aktualizácia s číslom 237 prinesie zároveň nové oblasti, a to bažiny a snežné jaskyne, ktoré budú extrémne náročne, no na druhú stranu budú obsahovať cenné poklady a sem-tam na vás môže vyskočiť dokonca aj samotný Snežný muž. V správe zo Steamu sa môžeme rovnako dočítať aj súradnice týchto dvoch nových lokácií. Snežná jaskyňa sa nachádza na 29,31 a bažiny na 62,37. Takže hor sa do sveta dinosaurov a nezabudnite na králičie uši!

Zdroj: Steam, YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk