Ohlásený Survivor mod pre Far Cry Primal sľubuje ešte brutálnejšiu dobu kamennú

Ohlásený Survivor mod pre Far Cry Primal sľubuje ešte brutálnejšiu dobu kamennú

 

Očividne, módy „boja o prežitie“ sú teraz v kurze.

So Survival modmi sa akoby roztrhlo vrece. Po tohto týždňovom vydaní beta verzie Survival modu do Fallout 4, sa k tomuto trendu pridal aj Ubisoft. Dnes prostredníctvom videa, Thomas Simon, game director, ohlásil pripravovaný voľný mód pre Far Cry Primal s trochu odlišným názvom – Survivor mód.

Nový dodatok k hre vyjde 12. apríla a prinesie so sebou celú škálu zmien. Najvýraznejšia je možnosť permanentnej smrti, ktorú si aktivujete alebo zrušíte v móde podľa ľubovôle. Ak teda zomriete v hre, tak je to nastálo a môžete celú hru začínať odznovu. Okrem toho Survivor mod odoberie minimapu a limituje výdrž. Krotenie divokých zvierat bude ťažšie, rovnako ako i používanie rýchleho cestovania, ktoré po novom spotrebuje jedlo aj výdrž.

Ubisoft sľubuje aj špeciálnu odmenu každému, ktorý prejde Far Cry Primal so Survivor modom, na expert obtiažnosti a so zapnutou permanentnou smrťou. Je však otázne, koľko ľudí túto zvládne túto šialenú výzvu. Far Cry Suvivor mod bude zadarmo k dispozícií na PC, Xbox One a PS4 od 12. apríla.

Zdroj: Steam, PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk