Ako prvý portál na Slovensku vám prinášame exkluzívne zábery pripravovaného GTA VI!

Ako prvý portál na Slovensku vám prinášame exkluzívne zábery pripravovaného GTA VI!

 

Iba prednedávnom sme vás informovali o tom, že spoločnosť Rockstar už začala pracovať na vývoji šiesteho pokračovania legendárnej hernej série Grand Theft Auto. Prešlo zopár dní, a my vám ako prví na Slovensku môžeme ukázať uniknuté zábery.

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou a na internet unikli prvé zábery pripravovaného GTA VI, z ktorých zostanete v nemom úžase. GTA V je síce skutočne nadčasová hra, no to, čo ponúkne GTA VI, je ako z inej planéty. Tak realistickú grafiku sme doteraz v hernom priemysle pravdepodobne nevideli. Tieto dych berúce zábery naozaj nedokážete rozoznať od skutočnosti. Prinášame vám zábery, v ktorých si môžete vychutnať krásy prostredia GTA VI, ako aj vidieť niektorú z postáv. 

Na tento herný zážitok budete potrebovať aj poriadny herný výkon. Pripravte sa na to, že budete musieť do svojich PC zostáv poriadne zainvestovať.

Leslie Benzies, hlavný dizajnér projektu

Okrem týchto záberov sa k nám dostala aj nepotvrdená informácia, že hlavnou postavou by po prvý krát mala byť žena. Rockstar sa teda po rokoch rozhodlo pre ženské obsadenie hlavnej postavy, čím rozhodne potešil nejednu fanúšičku. Okrem toho by malo GTA VI podporovať príslušenstvo na VR, čím nadobudne hra úplne nový rozmer.

GTA VI by malo prísť na trh v roku 2018, a to pre PC, PlayStation 4 a Xbox One. Z dobre informovaných zdrojov máme taktiež informáciu, že nová hra by sa mala dostať aj na menej používané platformy ako Super Nintendo Entertainment System, Sega Genesis, Apple Watch, Gameboy Color, Nintendo Wii a na mobilné zariadenia so systémom Windows Phone. Táto informácia však zatiaľ nie je oficiálne potvrdená.

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk