Hráčom The Division miznú veci, na opravu chyby si ešte musia počkať

Hráčom The Division miznú veci, na opravu chyby si ešte musia počkať

 

Niektorí hráči The Division narazili na veľké problémy. Začali im miznúť veci z inventárov, či dokonca sa nemôžu prihlásiť do hry. Čo na to UbiSoft?

Posledná aktualizácia, ktorá prišla v marci, síce niekoľko známych chýb opravila, no časom vyplávali na povrch ďalšie a ďalšie. Podľa stránky PC Gamer sa veľa hráčov sťažovalo, že im ich vzácne veci (High-End úroveň) začali miznúť z inventára, dokonca niektorí hráči boli vyradení z hry úplne a nemohli sa prihlásiť. Chyba sa týkala, našťastie, iba malého počtu hráčov, no, koniec koncov, ide o veľmi závažný problém.

Najbližšia veľká aktualizácia The Division čaká hráčov už o pár dní a to konkrétne 12. apríla. Vývojári z UbiSoftu však oznámili, že na spomínanú chybu vedia prísť a opravia ju. Žiaľ, návrat toho, čo hráčom zmizlo v hre, chvíľku potrvá.

Takto sa hráč menom EatTheCake na oficiálnom fóre sťažuje, že už 11 dní sa nevie dostať do hry a zmizla mu vec z inventára:

Aj napriek takýmto nedostatkom je The Division stále obľúbenou hrou a veľa hráčov na ňu nedá dopustiť, o čom svedčí aj informácia o rekordmanovi, ktorý už dosiahol maximálny level v PVP zóne.

Zdroj: PC Gamer, UbiSoft Forum

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk