Overwatch v poslednom beta patchi získal nový herný mód

Overwatch v poslednom beta patchi získal nový herný mód

 

A prináša so sebou aj tresty pre tých, čo opúšťajú zápasy.

Pred dvoma dňami vyšiel nový patch pre Overwatch. Ako Blizzard informuje na svojom fóre, do hry pridáva nový Competitive Play mód. V ňom hráči budú spolu bojovať a zvyšovať si svoj rank cez sériu divízií a tierov počas mesačných sezón.

Hráč musí dosiahnuť level 25, aby mohol hrať Competitive Play. Tento mód je dostupný cez hlavné menu - kliknutím na „Play“ a vybratím „Competitive Play“. Je dostupný pre sólo hráčov, ale aj pre skupiny s akýmkoľvek počtom hráčov.

Patch prináša so sebou aj tresty pre tých, ktorí opúšťajú zápasy. Pokiaľ percento dohratých hier hráča padne pod určitú povolenú hranicu, bude na to upozornený varovnou správou. Ak aj napriek tomu bude hry ďalej opúšťať, dostane trest 75% zníženia získavania XP pre ďalšie hry. Toto potrestanie bude odstránené v momente, keď sa hráč dostane znovu nad povolenú hranicu.

Boli tiež pridané nové spreje, ikonky hráčov a hlášky postáv. Nové legendárne skiny boli pridané pre týchto hrdinov: Bastion, D.Va, Genji, Junkrat, Lúcio, Mei, Pharah,Reaper, Reinhardt, Roadhog, Soldier:76, Widowmaker, Zarya.

Zdroj: battle.net, PC gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk