eSport klub NaVi rozpustil svoj Heroes of the Storm tím

eSport klub NaVi rozpustil svoj Heroes of the Storm tím

 

Dôvodom sú nedávne neúspechy tejto formácie.

NaVi sa lúči s hráčmi, ktorí pôsobili v jeho Heroes of the Storm tíme. Ako na svojej stránke uviedol dôvodom sú neúspechy daného zoskupenia v roku 2016. Tím si minulý rok viedol famózne, keď postúpil z prvého miesta bez prehry na európskom šampionáte v Prahe na BlizzCon 2015. Tam skončil ako tretí.

Následne sa udiali zmeny osadenstva tímu, čo vlastne bolo príčinu úpadku výsledkov. Sezónu 2016 ešte začali dobre, víťazstvom v Enter the Storm #4, avšak potom ich šťastie opustilo a nedokázali konkurovať iným tímom na jarnom európskom šampionáte v HoS. V letnej časti súťaže sa dokonca nedostali ani do play-off. Preto sa NaVi rozhodlo dať zbohom týmto hráčom: Alex "AlexTheProG" Grumstrup, Aleksandar "ethernal" Milanov, Fran "GranPkt" Núnez, Ivan "Sportbilly" Koturic, Matic "Zarmony" Mikec.

Tímový manažér, Andrey "Kimi" Kvasnevsky, sa hráčom poďakoval za ich snahu a poprial im všetko dobré do budúcnosti. „Ste tými, ktorí sú narodení víťaziť (Natus Vincere) a navždy nimi ostanete,“ dodal na záver svojho vyjadrenia.

Zdroj: NaVi, Heroesfan.cz

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk