Detaily o Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Vieme, čo nás čaká

Detaily o Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Vieme, čo nás čaká

Na pravdepodobnejšie najobľúbenejší diel série sa fanúšikovia tešia viac ako na ten najnovší.

Neklamme si, remaster štvrtého Call of Duty je väčšou udalosťou ako ohlásenie samotného Infinite Warfare. Možnosť zahrať si klasické akčné dobrodružstvo so všetkými tými jeho intenzívnymi zážitkami v lepšej grafike, táto predstava zahriala vskutku nejedného hráča. Aj keď pôvodnú hru vyvíjalo štúdio Infinity Ward, za jej remasterovanou verziou stojí Raven Software, ktoré má na svedomí podsériu Black Ops, Advanced Warfare a tretí diel Modern Warfare.

Tlačová správa uvádza, že Call of Duty: Modern Warfare Remastered ponúkne energický grafický vizuál súčasnej generácie, vylepšené rozlíšenie textúr a detailov, nasvietenie s vysokým dynamickým rozsahom, vyspelejšie VFX častice a rovnako tak aj zmodernizované animácie a zvuk. Celá hra bude obsahovať kompletnú kampaň, no multiplayerových máp bude len desať. Nepoznáme dôvod a ani kompletný zoznam vybraných máp, nateraz boli potvrdené len tri - Crash, Blacklot a Crossfire.

Oficiálny trailer na Call of Duty: Infinity Warfare obsahuje na svojom konci aj zábery z MW Remastered.

Activision zatiaľ nepotvrdil, či bude predávať hru aj ako samostatný titul. Nateraz platí, že hru budete môcť získať len pri predobjednaní jednej z troch predstavených edícií. Call of Duty: Modern Warfare Remastered bude k dispozícii ako sťahovateľný titul na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Nižšie si môžete prečítať, v ktorých edíciách sa bude nachádzať MW Remastered. Upoorňujeme, že ich ceny sú poriadne macaté.

  • Legacy Edition a Digital Legacy Edition budú obsahovať Infinite Warfare a Modern Warfare Remastered. Cena: 80 dolárov.
  • Digital Deluxe Edition ponúkne Infinite Warfare, Modern Warfare Remastered a Season Pass. Cena: 100 dolárov.
  • Legacy Pro Edition bude obsahovať Infinite Warfare, Modern Warfare Remastered, Season Pass, zberateľskú kovovú krabičku, soundtrack a dodatočné in-game veci. Cena: 120 dolárov.
Zdroj: GameSpot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk