Star Wars: Battlefront oslávi 4. máj vo veľkom. Bude zadarmo

Star Wars: Battlefront oslávi 4. máj vo veľkom. Bude zadarmo

 

Blíži sa 4. máj, deň Hviezdnych vojen, deň, kedy sa Sila prebúdza v každom z nás. Ľudia stojaci za hrou Battlefront sa rozhodli chopiť príležitosti a tento deň oslávia bonusmi pre terajších hráčov a aj pre ľudí, ktorí si hru chcú vyskúšať.

Ak ste ešte nemali šancu na vzdialených planétach zostreliť zopár rebelov, môžete sa tešiť. Od 4. mája bude mať Battlefront skúšobný účet, ktorý bude zadarmo pre každého a pomocou neho budete môcť vyskúšať každý herný mód a mapu okrem Outer Rim a budúcich rozšírení. Hoci tento skúšobný účet bude možné využiť cez Origin až od 4. mája, nebude časovo nijak obmedzený.

Druhý slávnostný bonus je mierený na vojnových veteránov. Terajší hráči, ktorí sa pripoja do hry 4. mája, dostanú 4 444 kreditov. To pomôže hlavne v prichádzajúcom DLC Hutt Contract, kde hráči budú môcť plniť nové misie a na otvorenie všetkého, čo DLC ponúka, bude treba minúť niečo v rozmedzí 3 500 až 8 000 kreditov.

Neoslavuje ale iba Battlefront. Aj Star Wars: The Old Republic ponúkne možnosť vyskúšať si aktuálne rozšírenie Knights of the Fallen Empire až do konca mája. Navyše každý, kto sa do hry prihlási pred 4. májom, dostane peta M4-16 Zakuulan Astromech Droid a určite poteší aj 100% bonus na získané EXP, ktorý bude platiť od 3. do 10. mája a bude aplikovaný aj na PVP.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk