Už dnes sa s Battleborn môžete zapojiť do boja o vesmír

Už dnes sa s Battleborn môžete zapojiť do boja o vesmír

 

Spoločnosti 2K a Gearbox Software potvrdili, že Battleborn práve vstúpil do predaja. Ak máte chuť na šialený vesmírny boj, v ktorom ide naozaj o všetko, teraz je ten správny čas.

Battleborn kombinuje prvky FPS a RPG žánrov, podobne, ako to vývojári urobili aj v úspešnej sérii Borderlands. Z tejto série si Battleborn berie aj komiksovo štylizované grafické spracovanie a uletený humor, ktorý je prítomný v celej hre. V Battleborn totiž ide o to, že vesmír pohltila temnota a ostala v ňom svietiť posledná hviezda. Tá prilákala každého, kto ešte žije, a tak sa na planétach okolo stretlo mnoho rôznych šialených, zúfalých a možno aj šlachetných stvorení, ktoré sa chcú temnote postaviť.

Hráči majú k dispozícii príbehový režim, kde na nich čaká niekoľko zaujímavých misií, pričom každá má vlastnú zápletku a posúva príbeh vpred. Tento režim ponúka aj možnosť kooperácie a to buď online, alebo lokálne pomocou split-screenu, ktorí podporuje až 5 hráčov.

Ak vás viac baví súťaženie, online multiplayerový herný režim ponúka zábavu až 10 hráčom naraz a to hneď v 3 rôznych módoch. Incursion najviac pripomína MOBA hry - hráči tu pomocou poskokov oslabujú nepriateľskú obranu a snažia sa zničiť ich tábor. V Meltdown vyhráva ten tím, ktorému sa ako prvému podarí obetovať určitý počet vlastných poskokov. Pointou Capture módu je obsazdovanie a udržanie si kľúčových lokácií na mape.

Hra tak kombinuje aj súťaživú zábavu plnú explózie a príbehový zážitok. Popri tom je možné vybrať si až z 25 rôznorodých hrdinov a vývojári sľúbia dlhodobú podporu. 5 hrdinov a niekoľko nových máp dostanú hráči zadarmo a neskôr budú vydané rôzne DLC, ktoré hru obohatia o ďalší obsah.

O hre sa môžete dozvedieť viac v mojom pohľade na otvorenú betu.

Ak vás hra Battleborn zaujala, Gameexpres.sk ponúka zaujímavú verziu hry s bonusmi pre PCPS4 a Xbox One.

 

Zdroj: TS, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk