Novinku Overwatch vyhľadávajú hráči aj tam, kde by možno nemali

Novinku Overwatch vyhľadávajú hráči aj tam, kde by možno nemali

 

Novinka Overwatch donútila všetkých hráčov cez víkend odložiť svoje pracovné a herné povinnosti a venovať sa na plno jej otvorenej beta verzií. Hra ponúkla naozaj veľkú hŕbu zábavy a akcie, ale čo čert nechcel, hráči začali vyhľádávať hru OverWatch aj tam, kde by nemali.

Stránka FragHero priniesla včera zaujímavú informáciu o tom, po čom väčšina hráčov Overwatch zrejme tajne túži. Stránka sa odvoláva na známu službu PornHub, ktorá z času na čas zverejňuje svoje štatistiky. Vyhľadávanie termínu Overwatch počas spustenia otvorenej beta verzie hry na ich stránke stúplo až o neuveriteľných 817%.

To znamená, že hráči (či hráčky) neudržali svoju bujnú predstavivosť na uzde a ich nezbedné prsty vyťukali do vyhľadávača známej webovej služby častejšie krát to, čo by naozaj chceli vidieť. Nemusíme byť žiadni veštci či kúzelníci, aby sme sa pozreli do hláv nezbedným hráčom ešte hlbšie. Stačí nám na to ďalšia jednoduchá štatistika spomenutej hriešnej stránky. Podľa nej vidíme presne to, kto z hry sa stal najobľúbenejším hrdinom. Suverénne a bez pochýb vedie hrdinka menom Tracer. Za ňou sa nesú termíny ako napríklad "cartoon overwatch", či meno ďalšej hrdinky - Widowmaker. Tí hanblivejší hráči sa snažili vyhľadať aj termín "Overwatch parody", kde zrejme chceli zakryť svoje chute pod rúškom humoru.

Blizzard evidentne vyrobil hru, ktorá zaujala širšie publikum, ako vôbec vo vedení firmy niekto očakával. Tento fakt dáva hre obrovský náskok pred svojimi konkurentami ako Palladins, či Battleborn. Nezodpovedanou otázkou do budúcnosti ostáva tá, ako asi zareagujú vývojári iných hier?

Ak ste ešte neskúsili otvorenú beta verziu Overwatch máte jedinečnú možnosť si ju ešte vyskúšať, pretože trvanie beta verzie bolo predĺžené o jeden deň.

Zdroj: FragHero, NicheGamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk