BioWare prináša nové informácie o pripravovanej hre Mass Effect: Andromeda

BioWare prináša nové informácie o pripravovanej hre Mass Effect: Andromeda

 

Ako z vyhlásenia vyplýva, hry sa nedočkáme skôr než na začiatku roku 2017.

Včera vydal generálny manažér BioWare, Aaryn Flynn, nové informácie týkajúce sa pripravovaného pokračovania úspešnej RPG série Mass Effect. Ponesie podtitul Andromeda a bude sa odohrávať v úplnej inej galaxií ako pôvodná trilógia.

Ako v správe Flynn píše, nová hra zachová všetky obľúbené prvky starších častí - teda úžasný príbeh, skvelé postavy a zábavný systém boja z pohľadu tretej osoby. Avšak prinesie, samozrejme, aj nové prvky:

  • Viac slobody – Mass Effect Andromeda umožní hráčom slobodne preskúmavať oblasti, rozhodnúť sa kam chcú ísť, ako sa tam dostanú a ako budú hrať hru.
  • Nové nepreskúmané svety – hra opúšťa priestory Mliečnej dráhy, dáva nám možnosť spoznať nové svety v neznámej galaxií Andromeda, objavovať nepoznané rasy, získavať spojencov, ale i konfrontovať nových nepriateľov.
  • Ďalší úžasný Mass Effect zážitok – Andromeda bude prvá hra zo série ME, ktorá bude dostupná na nové konzoly. Používa Frostbite engine využitý, napríklad, pri ďalšej RPG z dielne BioWare – Dragon Age: Inquistion.

Na záver vyhlásenia Flynn dodáva, že vo vývoji hry nasledujú správnym smerom, avšak potrebujú k tomu aj adekvátny čas. Preto sa dokončenej hry nedočkáme skôr ako na začiatku roku 2017. Najbližšie informácie o Mass Effect Andromeda budú zverejnené na EA PLAY konferencií 12. júna.

Zdroj: masseffect.com, ea.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk