Prvý vývojársky denník zo Syberia 3 približuje vizuál a herný svet

Prvý vývojársky denník zo Syberia 3 približuje vizuál a herný svet

 

Záverečný diel prinesie viaceré novinky.

Už 10 rokov čakáme na zakončenie príbehu o právničke Kate Walker, ktorá si pri riešení agentúrou prideleného prípadu uvedomila plytkosť a uponáhľanosť svojho života a vrhla sa do neznámeho sveta, v ktorom mohla znova objaviť samú seba.

Syberia 3 sa podľa slov tvorcov prikloní ešte viac filmovejšiemu rozprávaniu príbehu, pribudnú moderné grafické efekty, a hra bude celá v 3D, aj keď sa zdá, že voľný pohyb kamery tu nebude. Zaujímavosťou je, že tu každý prvok interakcie budú mať hráči plne v rukách a teda sa môžeme tešiť napríklad na otáčanie predmetov, čo by mohlo herný zážitok ešte viac prehĺbiť. Graficky to ale zatiaľ vyzerá skôr len priemerne, preto štúdio Microids bude musieť na vizuále ešte popracovať.

Prvé video je vývojársky denník, v ktorom sa na kameru vyjadrujú jednotliví tvorcovia a ich vstupy sú prerušované zábermi na hru. Video nižšie ponúka rovnaké zábery hrateľnosti, no bez vyjadrenia tvorcov, ktoré nahradil krásny hudobný motív. Syberia 3 vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk