The Division update 1.2 priniesol do hry množstvo problémov

The Division update 1.2 priniesol do hry množstvo problémov

Najzávažnejším je určite miznutie postavy v prípade PC hráčov.

V utorok bol do The Divison implementovaný nový update 1.2 pod názvom Conflict, ktorý priniesol do hry Incursion misiu Clear Sky, zmeny do Dark Zone a misie na likvidáciu cieľov, na ktoré je vypísaná veľká odmena. Bohužiaľ sa však do hry opäť dostali chyby.

Prvou a najzávažnejšou z nich je miznutie celej postavy (po spustení hry si hráč nevie nájsť svojich agentov). Tento bug sa týka iba PC hráčov a pravdepodobne ide o chybu servera. Obdobný problém totiž postihol konzolových hráčov po vydaní updatu 1.1.

Medzi ďalšie bugy patrí dvojité UI, teda dve hráčske rozhrania vzájomne sa prekrývajúce, nerefreshnuté denné misie po 25. máji alebo nefungujúce „mark as junk“. Problémy neobišli ani Dark Zone, kde sa niektorí hráči teleportnú na checkpoint po tom, ako vstúpia do istej oblasti v podzemí. Ani nové misie na likvidácie cieľov nie sú bez chyby. Objavili sa možnosti ako zabíjať tie isté postavy znovu a znovu a získavať tak cenné predmety. Zatiaľ však hráčom za využívanie tohto bugu nič nehrozí. 

Existuje ešte ďalšie množstvo glitchov a iných chýb, ako napríklad prepadávanie cez textúry alebo „lietajúce“ zbrane, o ktorých Ubisoft vie a rieši ich. Celý zoznam chýb zverejnil na svojom fóre.

Zdroj: VG24/7, Gamespot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk