Je toto skutočne začiatok konca hry Dead Island 2?

Je toto skutočne začiatok konca hry Dead Island 2?

 

Dead Island 2 si mnohí z vás pamätajú vďaka veľmi dobre spracovanej upútavke, ktorá vyšla už v roku 2014. Veľa hráčov sa na Dead Island 2 naozaj veľmi teší, no s hrou to vyzerá momentálne tak, že sa jej možno vôbec nikdy nikto nedočká.

V marci sme vás informovali o tom, že hra Dead Island 2 dostala nového vývojára menom Sumo Digitals, ktorý je vo svete hier už pomerne známy. Začiatkom tohoto mesiaca pre zmenu na svet prišla vylepšená verzia prvého Dead Island s malým prekvapením vo vnútri. Všetko toto nás držalo v nádeji, že sa ďalšieho dielu hry predsa len čoskoro dočkáme. No dnes sa na fóre NeoGaf objavila špekulácia o tom, že hru vývojári zrušili. Užívateľ DeathSparks vytvoril vlákno, v ktorom upozornil na to, že zo Steamu táto hra doslova zmizla. Ak si pozrieme stránku SteamDB zistíme, že aplikácia Dead Island 2 bola zo Steamu buď vymazaná, alebo skrytá pre verejnosť.

SteamDB nám dokáže povedať už iba toto:

Či sa vývoj hry naozaj zastavil, alebo len tvorcovia niečo veľké chystajú, zatiaľ nikto netuší. Dočkáme sa úplne inej hry so zombíkmi, alebo na druhé pokračovanie môžeme rýchlo zabudnúť? Ak ste z tejto správy smutní, pozrite si aspoň spomínanú upútavku, dokým nám aj tú niekto z internetu nestiahne.

Zdroj: NeoGAF, YouTube, SteamDB

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk