Exportovanie videa z Overwatch? Blizzard dáva tejto myšlienke zelenú

Exportovanie videa z Overwatch? Blizzard dáva tejto myšlienke zelenú

 

Funkcia highlights v hre Overwatch vám dovolí pozrieť si váš najlepší moment z hry. Vývojári z Blizzardu počúvli fanúšikov a v budúcnosti ju ešte viac vylepšia.

Ak sa vám počas hrania Overwatch podarí spraviť nejaký skvelý kúsok, hra vám uloží video v tzv. Highlights (najlepších momentoch). Video si následne môžete prezrieť a kochať sa ním. Ak si ho ale chcete uložiť a poprípade nahrať na YouTube, musíte púšťať externý program (napríklad Nvidia Shadowplay, Open-source program OBS, či platenú alternatívu Fraps) a pomocou programu tretej strany si video uložiť na disk.

Ak hru dokonca dvakrát vypnete a highlight si nenahráte, video navždy zmizne. To sa veľa fanúšikom nepáči a preto dali Blizzardu jasne najavo, čo by chceli. Na oficiálnom fóre sa herný riaditeľ Jeff Kaplan vyjadril tak, že na funkcií uloženia a exportu "highlightov" v Blizzarde pracujú. S veľkou pravdepodobnosťou sa čoskoro takejto vymoženosti určite dočkáme, dovtedy sa však budeme musieť uspokojiť s programom tretej strany.

Hra dočasne vytvára archív s piatimi najlepšími momentami z posledného sedenia. Za každú hru vám uloží jeden najlepší highlight. No my chceme a pracujeme na tom, aby si v budúcnosti mohli hráči svoj highlight exportovať a uložiť ako plnohodnotné video.

Jeff Kaplan, Herný riaditeľ Overwatch

Ste zvedaví, ako obstála hra Overwatch v recenzií? Ak ste odpovedali kladne, prečítajte si potom našu recenziu, v ktorej sa dozviete všetko potrebné!

Zdroj: VG247, Battle.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk