Ubisoft sa s cheatermi rozhodne nebude maznať

Ubisoft sa s cheatermi rozhodne nebude maznať

 

S ľuďmi, ktorí v hrách využívajú nepovolené vylepšenia, sa stretávame pomerne často. Ubisoft takéto chovanie rozhodne neberie na ľahkú váhu.

Spoločnosť Ubisoft iba nedávno vyhlásila, že sa rozhodla tvrdo trestať všetkých hráčov, ktorí porušia pravidlá. Tieto opatrenia sa týkajú ich titulu Rainbow Six Siege a do platnosti vstúpili už včera. Ubisoft teda bude nekompromisne banovať všetkých hráčov, okamžite pri ich prvom priestupku.

Ubisoft prezradil, že prítomnosť cheaterov v hre Rainbow Six Siege je naozaj niečím, čo berú skutočne seriózne a je to prioritou ich vývojárskeho tímu. Aby čo najviac vyhoveli hráčskej komunite, Ubisoft taktiež poopravil predpisy pre hru Rainbow Six, kde sa v sekcii ohľadom podvádzania píše: "Hráč, ktorý využíva modifikovanú, alebo ináč upravenú verziu hry, alebo iné programy, ktoré poskytujú výhodu oproti nepriateľom, budú potrestaný maximálnou penalizáciou - permanentným zákazom hrania."

Zmena pravidiel nie je jedinou činnosťou, ktorou sa Ubisoft snaží bojovať proti nepriateľom. V testovacej fáze ma niekoľko programov, ktoré pomôžu odhaliť cheaterov. Okrem Ubisoftu, sa do podobného kroku odhodlal aj Blizzard, ktorý podobne udeľuje trvalý zákaz v hre Overwatch.

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk