Na GOG.com práve prebiehajú skvelé letné zľavy

Na GOG.com práve prebiehajú skvelé letné zľavy

 

A navyše System shock 2 si môžete zadarmo stiahnuť, avšak iba do piatka 10. júna.

Na GOG.com práve odštartoval letný výpredaj a ponúka skvelé zľavy na veľké množstvo hier. Napríklad, ak vám chýba Zaklínač 3: Divoký Hon, tak ho získate s 50% zľavou, len za 19.99€. Akcia sa týka aj nového datadisku O víne a krvi, ktorého recenziu vám onedlho prinesieme. Ten je spolu s predchádzajúcou expanziou Srdce z kameňa lacnejší o 10%. Navyše staršie hry série – Zaklínač 1 a Zaklínač 2: Vrahovia kráľov - získate s 85% zľavou za symbolických 1.39 € a 2.69 €.

O polovicu lacnejšie získate aj skvelé RPG Vampire: The Masquerade – Bloodlines, ktoré stojí iba 8.79 €. Z novších hier je za dobrú cenu Darkest Dungeon. Môžete ho mať za 12.59 €.

Výrazne zlacnené sú aj balíčky hier, ako napríklad Star Wars Blaster Bundle alebo Classic Anno Series bundle. Letná akcia prinesie nové zľavy každý deň. Okrem toho nákupom získavate XP body, ktoré odomykajú hry zadarmo. Napríklad za 5000 XP získate titul Spelunky.

A najlepšia správa na koniec. Do piatka 10. júna do 15:00 si môžete zadarmo stiahnuť hru System Shock 2. Stačí mať nainštalovaného GOG Galaxy herného klienta a vziať si svoju kópiu hry. Treba sa však, vzhľadom na obmedzený čas, poponáhľať.

GOG letné zľavy potrvajú do 22. júna.

Zdroj: gog.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk