Novinky pridané do CS:GO nevzbudili u hráčov veľké nadšenie

Novinky pridané do CS:GO nevzbudili u hráčov veľké nadšenie

Najnovší update, ktorý bol do Counter-Strike: Global Offensive pridaný pre pár dňami, priniesol nielen novú Gamma bedničku, ale aj niekoľko zmien do samotnej hry. Ako sa však časom ukázalo, hráči s týmito zmenami nie sú vôbec spokojní.

Väčšina zmien, ktoré boli do hry pridané, sa týka predovšetkým zvukovej stránky. Napríklad zbrane Negev, M249 a Mag 7 sa dočkali úpravy zvukových efektov. Zmenou prešiel aj dymový granát, ktorý ma momentálne zreteľnejšie zvukové efekty, ako sú silnejší zvuk výbuchu granátu a následne syčanie. Čo však rozhorčilo hráčov najviac je zvuk, ktorý vám oznamuje, že máte v zásobníku málo nábojov.

Problémom nie je ani tak to, že by ste počuli, kedy má váš nepriateľ málo nábojov, keďže by ste museli stáť veľmi blízko neho, ale rušivý zvuk. Hlasné "kliknutie", alebo ako by sme tento zvuk mohli nazvať, sa ozve, ak vám zostávajú posledné náboje. Príčinou rozhorčenia hráčov je predovšetkým to, že skúsení hráči už vedia približne odhadnúť, koľko nábojov im v zásobníku zostáva, a nepotrebujú k tomu zvukové efekty. Tie im môžu sťažiť situáciu, keď sa musia plne sústrediť na zvuky okolia. 

Valve zatiaľ na tieto záporné reakcie nijako nereagovalo a ponechalo nové zvuky v hre. Môžeme však predpokladať, že pokiaľ budú podobné negatívne komentáre kolovať internetom aj naďalej, tak bude Valve konať, a zvuky sa z hry odstránia. Ak ste ich ešte priamo v hre nepočuli, ponúkame vám aj ukážku nových zvukov granátu a spomínaného stavu nábojov. 

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk