Do hernej série Street Fighter sa vrátia známe tváre

Do hernej série Street Fighter sa vrátia známe tváre

 

Najnovší update hry Street Fighter, sľubuje príchod dvoch postáv a to konkrétne Balroga a Ibuki. Tieto postavy však nebude to jediné, čo očakávaný update prinesie.

Spoločnosť Capcom oznámila, že najnovší update sa do hry Street Fighter dostane už 1. júla, teda v piatok. Prvou zo spomínaných postáv, je boxer Balrog, ktorý sa do hernej série vracia s novými, ale aj starými pohybmi, ktorými disponuje. Spoločne s Balrogom, sa do hry dostane aj Ibuki, ktorej vydanie bolo naplánované na máj, avšak následne bolo odložené na neskôr.

Capcom vydáva pravidelné updaty do hry Street Fighter 5. Ten, ktorý sa do hry dostane začiatkom júla, bude obsahovať okrem dvoch spomínaných postáv, aj dlho očakávaný príbehový mód. Balrog je štvrtou DLC postavou, ktorej predchádzal Alex, Guile a Ibuki, ktorá bola však preložená. Zostávajú tak už iba dve postavy, a to Juri a Urien. Všetkých šesť postáv môžete získať hraním, bez potreby akejkoľvek platby. Street Fighter 5 je v súčasnosti dostupný pre platformy PC a PlayStation 4. 

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk