Microsoft potvrdzuje veľkú aktualizáciu pre operačný systém Windows 10

Microsoft potvrdzuje veľkú aktualizáciu pre operačný systém Windows 10

 

Microsoft oznámil, že v najbližšej dobe nás čaká veľká aktualizácia najnovšieho operačného systému Windows 10.

Podľa slov stránky express.co.uk, nás už 2. augusta Microsoft prekvapí veľkou aktualizáciou pre Windows 10, ktorá bude, samozrejme, pre všetkých majiteľov tohoto operačného systému zadarmo. O tom, koľko cenných megabajtov nám z disku táto aktualizácia odkusne sa zatiaľ mlčí. Aktuálne podľa Microsoftu má už viac ako 300 miliónov zariadení na celom svete v sebe Windows 10.

Spoločnosť zároveň dúfa, že najnovšiou aktualizáciou priláka ešte viac zákazníkov ako doteraz. Vylepšenia sa dočká hlasový asistent Cortana, ktorá dostane celý zástup nových vlastností. Hranie hier na Windows 10 prinesie rovnako lepší zážitok vďaka prevratnej novinke XBOX Play Anywhere, o ktorej SONY tvrdí, že nie je pre nich žiadnou hrozbou. Vylepšenia sa dočká aj bezpečnosť operačného systému, biometrická služba Windows Hello Service a Windows Defender.

Vy ešte nemáte Windows 10? Tak to sa rýchlo popnáhľajte, pretože aktualizáciu z Windows 7/8 na Windows 10 máte možnosť spraviť len do 29. júla 2016. Od tohto dátumu bude akýkoľvek upgrade na vyššiu verziu spoplatnený. 

Zdroj: Express.co.uk, Wiki

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk