Do hry World of Warcraft prichádza Legion pre-patch a my vieme, čo všetko bude obsahovať

Do hry World of Warcraft prichádza Legion pre-patch a my vieme, čo všetko bude obsahovať

 

Nové rozšírenie pre World of Warcraft pod názvom Legion klope na dvere a tak, ako pred každou veľkou zmenou vo svete Warcraftu, aj teraz prichádza pre-patch, ktorý pripraví hráčov na obrovské zmeny.

Ako píšu vývojári na svojom blogu, najnovšia aktualizácia bude obsahovať veľkú škálu nových možností a najmä veľa obsahu, ktorý pripraví pôdu pre najnovšiu expanziu pod názvom Legion. Niektoré nové funkcie budú mať hráči k dispozícií ihneď, niektoré ostanú uzamknuté, až dokým nepríde na svet datadisk Legion.

Medzi funkcie, ktoré budú k dispozícií hneď od začiatku patria:

Aktualizácia transmogrifikácií

Odteraz bude zhromažďovanie oblečenia a zbroje oveľa jednoduchšie ako doteraz. Takže ak ste "fashion maniak" a hru hráte najmä kvôli tomuto, máte sa určite na čo tešiť. Viac informácií sa dozviete vo videu nižšie.

Aktualizáciá tried

V hre sa dočkajú triedy postáv výrazných zmien, vylepšení a zjednodušení. Aktualizácie zasiahnu najmä talenty a rôzne kúzla. Viac informácií o jednotlivých zmenách nájdete na predchádzajúcom blogu vývojárov.

Týchto funkcií sa dočkáme postupne, alebo až s príchodom Legion:

Neskôr, po uvoľnení nového pre-patchu bude do hry pridávaný ďalší obsah, ktorý bude k dispozícií až do 30. augusta (dátum oficiálneho vydania Legion). Vývojári ešte neupresnili, kedy presne budú všetky udalosti k dispozícií.

Invázia plamennej légie

Plamená légia započne útok na Azeroth a bude len na vás, či sa s démonmi vysporiadate. Hrdinovia aliancie a hordy sa budú musieť opäť spojiť, odložiť svoje spory bokom a začať bojovať proti skutočnému nepriateľovi.

Demon Hunter - predbežný prístup

Pre ľudí, ktorí si zakúpili Legion v predpredaji si vývojári pripravili predbežný prístup k novej triede - Demon Hunter. Hráč začne na úrovni 98 a ocitne sa v Mardume, v krajine ktorá je zničená "felom". Preto ak máte predobjednaný Legion, budete o krok dopredu pred hráčmi, ktorí si hru zakúpia neskôr.

Bitka o Broken Shore začína

Čím ďalej bude situácia viac vyhrotená, tým naliehavejšie sa budú musieť hrdinovia Azerothu vydať do Broken Shore a bojovať proti Plamennej légií priamo v epicentre invázie.

Pre-patch bude k dispozícií už 20. júla (19. júla na US serveroch) takže neváhajte, naleštite svoje meče, palice či iné zbrane a hor sa bojovať proti Plamennej légií. A nezabudnite: "For Azeroth! For the Alliance!".

Zdroj: Battle.net, iDigitalTimes, wowhead

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk