Nálož obrázkov: Dishonored 2, Quake Champions, Berserk

Nálož obrázkov: Dishonored 2, Quake Champions, Berserk

 

Z Quakeconu k nám prichádzajú zábery z očakávaných hier.

Dishonored 2

Dishonored 2 je veľkým želiezom v ohni pre Bethesdu a tá preto nenecháva nič na náhodu. Táto hra vyzerá jednoducho nádherne zachovávajúc si svoj špecifický umelecký štýl aj pri omnoho vyššej úrovni spracovania oproti prvému dielu. Obrázky zaujmú predovšetkým vysokou mierou detailov a parádnymi textúrami, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani tretí Zaklínač.

Hra vychádza 11. novembra 2016 na PC, PS4 a Xbox One.

Quake Champions

Quake Champions momentálne rozdeľuje základňu fanúšikov série na dve polovice. Jedna je striktne proti zavádzaniu akýchkoľvek moderných prvkov multiplayerových strieľačiek súčasnosti a druhá zase isté spestrenie víta. Obe tábory ale musia uznať, že po technickej stránke hra vyzerá skutočne dobre. Bethesda zverejnila aj debutový gameplay trailer, ktorý zachytáva hru v skutočne skvelej forme.

Nový diel Quakea je pripravovaný len pre PC a dúfame, že stihne vyjsť ešte budúci rok.

Berserk

Značka, ktorá inšpirovala Dark Souls. Bol to práve Berserk, ktorý učaroval Hidetaka Mijizakiho natoľko, aby na motívy temnoty, krutosti a neľútosnosti vytvoril svoj vlastný zvrátený herný svet. Berserk vychádza z rovnomenného manga seriálu, ktorý v Japonsku doslova kultom. Žánrovo pôjde o hack and slash titul inšpirovaný sériou Dynasty Warriors a zasadený do temného a krvavého sveta spomínanej mangy.

Berserk vyjde koncom roka na PC a PlayStation 4.

Zdroj: Gematsu, DSOGaming

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk