Remastrovaný Mass Effect

Remastrovaný Mass Effect

 

Viceprezident Electronic Arts Patrick Sonderlund na Gamescone 2016 naznačil, že EA uvažuje o remastri hry Mass Effect (ME). Informoval o tom portál PC Gamer.

Sám Sonderlund pritom minulý rok vyhlásil, že EA sa sústredí na iné projekty. V novom interview ale naznačil, že doba sa zmenila.

Na trhu je dôkaz, že ľudia to chcú. Možno viac, než keď sme o tom (naposledy) hovorili. Úprimnou odpoveďou by bolo, že to absolútne aktívne skúmame. Dnes nemôžem ale nič ohlásiť.

Patrick Sonderlund

Zároveň sa odvolal na podobné projekty iných firiem, napríklad Activison. Tí čoskoro vydajú ďalší diel Call of Duty (CoD) s podtitulom Infinite Warfare. Jeho súčasťou bude aj remastrovaná verzia pôvodného CoD Modern Warfare.

Pôvodný Mass Effect vyšiel už pred takmer desiatimi rokmi a vďaka blížiacemu sa vydaniu ME: Andromeda je horúcim kandidátom na nový kabát. Ako však Sonderlund dodal, EA si musí dávať pozor, ktoré hry bude remastrovať. Spoločnosť chce, aby hráči stále cítili, že je to tá pôvodná hra, len v lepšej a krajšej forme.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk