Prosby hráčov boli vypočuté a Mortal Kombat XL mieri na PC!

Prosby hráčov boli vypočuté a Mortal Kombat XL mieri na PC!

Konečne nás tvorcovia po rôznych lákadlách odmenili za čakanie a tešiť sa môžu všetci, ktorí neholdujú konzolám. Mortal Kombat XL skutočne mieri na PC a skvelou správou je taktiež fakt, že otvorená beta je vám dostupná už teraz. 

Spolutvorca titulu, Ed Boon prezradil na svojom Twittrowom účte, že viac ako 10 000 hráčov hlasovalo za to, aby sa MK XL dostal aj na PC. Samozrejme, takéto prosby zo strany komunity nemôžu zostať len tak nevypočuté, a preto sa vývojári z NetherRealm rozhodli po malých kúskoch dávať hráčom indície, ktoré naznačovali príchod PC verzie. Celé to potom "vyvrcholilo" dnešným príspevkom na Twittri, ktorý ohlásil beta verziu.

Do herného sveta bolo vypustené otvorené beta testovanie titulu Mortal Kombat XL, teda balíčku, ktorý obsahuje všetky DLC a nájsť ho môžete na Steame. Mortal Kombat XL si síce ešte nemožno zakúpiť, no stačí navštíviť spomínaný Steam, a úplne zdarma si môžete túto novinku na PC vyskúšať, a to až do pondelka, 29. augusta. Budete na to však potrebovať približne 30GB voľného miesta na vašom disku. Tvorcovia nazývajú toto testovanie ako Online Enhanced Beta, ktorá má slúžiť predovšetkým ako pomoc pre vývojárov, v rámci vylepšení online gameplayu a iných problémov, ktoré by sa mohli neskôr vyskytnúť. 

Zdroj: vg247.com, gamespot.com, youtube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk