Pripravované rozšírenia The Division sú odložené, vývojári volajú na pomoc hráčov

Pripravované rozšírenia The Division sú odložené, vývojári volajú na pomoc hráčov

 

Pripravované rozšírenia The Survivaal a Last Stand pre hru The Division mali odložený dátum vydania o niekoľko mesiacov.

The Survival malo vyjsť toto leto spolu s patchom 1.4 a Last Stand v zime tohto roku. Survival je ale posunuté na koniec roka a Last Stand sa hráči dočkajú až niekedy budúci rok.

Podľa slov vývojárov je dôvodom posunutia množstvo chýb, na ktoré natrafili a snaha všetky ich z hry odstrániť ešte pred vydaním rozšírení. Ide hlavne o opravu bugov a známych chýb v hre, úpravu loot systému a sily nepriateľov, balancovanie brnení a zbraní, úprava PVP v Dark Zone a mnohé iné maličkosti.

The Division je vonku už nejaký ten mesiac a hráči sa dozaista potešia novému obsahu, každý by ho chcel mať čo najskôr. No nikto nemá rád chyby v hre a tak je pochopiteľné, že sa vývojári snažia všetko dotiahnuť čo najbližšie k dokonalosti. Zaujímavé je ale to, ako chce štúdio Massive spolupracovať s fanúšikmi hry. Ponúka totiž hráčom možnosť navštíviť svoje sídlo, testovať pár dní chystané novinky hry a následne prezentovať nápady ako to vylepšiť. Už teraz vraj Massive berú do úvahy spätnú väzbu hráčov no toto je oveľa väčší krok, než len čítanie herných fór. Požiadavky na návštevu štúdia sú jednoduché - stačí mať voľno 7. až 9. septembra a vyplniť nasledovný dotazník. Massive si následne vyberie skupinu ľudí, ktorých pozve do mesta Malmö vo Švédsku, preplatí im cestu a ubytovanie a zapojí ich do kritických workshopov a diskusií.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk