Pozrite si úvodných 14 minút vynoveného BioShocku

Pozrite si úvodných 14 minút vynoveného BioShocku

 

Očakávaná novinka z dielne 2K Games s názvom BioShock: The Collection, je v hernom svete omieľaná takmer denno denne. My vám prinášame  ďalšie video, v ktorom sa tentokrát pozrieme na úvodných 4 minút remastrovanej verzie titulu BioShock.

Ako sme postrehli aj v reakciách, pod našimi článkami o tejto pripravovanej remastrovanej edicii, herná komunita sa akoby rozdelila na dva tábory. Jeden tábor, ktorý sa teší tomu, že BioShock dostane nový, graficky vylepšený vzhľad, no a potom tábor druhý, ktorý tvrdí, že žiadna veľká novinka to v skutočnosti nie je a je to zanedbateľná zmena. Tak či onak, aj malá zmena k lepšiemu je lepšia ako žiadna a ako môžete vidieť v priloženom videu, aj hra z roku 2007 môže po vizuálnej stránke s menšou pomocou konkurovať tým dnešným. 

Spoločnosť 2K potvrdila, že všetky hry z kolekcie BioShock: The Collection, pobežia na rozlíšení 1080p a to pri viac ako 60 fps. Video, ktoré prikladáme k tomuto článku ponúkne viac detailov na upravené zmeny. Dôležitou informáciou o tejto kolekcii je fakt, že iba remastrovanej verzie všetkých troch hier, sa dočkajú iba konzolisti. PC verzia bude obsahovať aj BioShock Infinite, no iba bežnú, neupravenú verziu. 

Kolekcia BioShock hier príde na trh 13. septembra a to pre všetky platformy. PC hráči môžu získať tieto remastrované verzie úplne zdarma. Stačí, ak vlastníte na Steame BioShock a BioShock 2 a získate upgrade zdarma. 

Zdroj: gamespot.com, youtube.com

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk