Novinka od tvorcov Don´t Starve je inšpirovaná známou detskou hrou

Novinka od tvorcov Don´t Starve je inšpirovaná známou detskou hrou

 

Tvorcovia titulov Don´t Starve či Mark of the Ninja predstavujú v novej ukážke ich pripravovanú hru, ktorá nesie názov Hot Lava. Ako vám možno názov napovedá, námet na túto hru čerpali tvorcovia zo známej detskej hry, kde podlaha je horúca láva. 

Spoločnosť Klei Interactive pripravuje nový titul, ktorý bude ako prvý 3D a nesie názov Hot Lava. V tejto hre predvediete vaše parkourové schopnosti, nakoľko bude vašou úlohou vyhnúť sa dotyku so zemou, ktorá sa premenila na lávu a keď na ňu šliapnete, zomriete. Pri prvom pohľade, vám tento titul bude nápadne pripomínať legendárnu hru Mirror´s Edge, avšak v odľahčenej verzii. Podľa Steam stránky tejto hry, by Hot Lava mala obsahovať istú formu multiplayeru, no bližšie informácie však zatiaľ zostávajú záhadou.  

Poznáme však systémové požiadavky, ktoré rozhodne nezaťažia váš počítač. Minimálne systémové požiadavky, ktoré boli zatiaľ uverejnené, hovoria o systéme Windows 7, 2 GB pamäte RAM, 5 GB voľného miesta na disku a DirectX vo verzii 9,0. Čo zatiaľ nepoznáme, je dátum vydania, no tvorcovia už teraz prijímajú prihlášky na uzavreté beta testovanie, na ktoré sa môžete prihlásiť na tomto linku.

Zdroj: pcgamer.com, youtube.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk