Corvo nám v novom traileri pre Dishonored 2 dokazuje, že ešte nepatrí do starého železa

Corvo nám v novom traileri pre Dishonored 2 dokazuje, že ešte nepatrí do starého železa

 

Práve naopak, je silnejší, lepší a ako bonus konečne hovorí.

Dnes Bethesda potešila všetkých fanúšikov série Dishonored, keď vydala gameplay trailer týkajúci sa druhého predstaviteľa nadchádzajúcej hry – Corva Attana. Ako už mnohí z vás iste vedia, v Dishonored 2 si budeme môcť vybrať, za ktorého z dvojice Corvo Attano a Emily Kaldwin chceme hrať.

Gameplay trailer by síce mohol byť aj dlhší, no zobrazuje nám okrem schopností aj čosi z príbehu celej hry. Corvovi zostarnutie iba pomohlo a jeho výnimočné sily sú lepšie, ako boli v prvom Dishonored. Schopnosť Blink umožňuje zastaviť čas počas toho, ako si volíte svoju destináciu (podobne ako Daud v DLC Knife of Dunwall). Zmena prišla aj pri využívaní posadnutia iných tvorov, pretože tentokrát ho budeme môcť reťaziť z hostiteľa na hostiteľa a prejsť tak určitú oblasť úplne nepozorovane. Upgrade sa dotkol aj schopnosti Bend Time. Tá umožňuje po novom zrýchľovať či spomaľovať čas podľa potreby.

Čo sa týka príbehu Dishonored 2, ako sme už mohli vidieť z iných trailerov, vracia sa na scénu Delilah (z DLC Brigmore Witches), ktorá nejakým spôsobom prežila udalosti datadisku a predstavuje hrozbu pre Emily i Corva. Im nezostáva nič iné, ako si nasadiť masku (či šatku) a vziať si späť to, čo im patrí.

Dishonored 2 vychádza 11. novembra na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj: bethesda, youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk