Toto video z Battlefield 1 vám ukáže,že vojna nemusí byť vždy len smutná a tragická

Toto video z Battlefield 1 vám ukáže,že vojna nemusí byť vždy len smutná a tragická

 

EA prišlo s nápadom, že vytvorí titul, ktorý ukáže kruté a neľútostné podmienky prvej svetovej vojny a to prostredníctvom titulu Battlefield 1. Prednedávnom sme si mali možnosť tento titul vyskúšať v beta testovaní a vďaka chybám v hre vzniklo množstvo komický situácii.

Ani titul Battlefield 1, sa nevyhol rôznym chybám či glitchom, čo je v podstate aj primárnym cieľom beta testovaní, tieto chyby opraviť skôr, než bude hra vydaná. Ak ste si toto beta testovanie vyskúšali na vlastnej koži, určite sa aj vám prihodil nejeden moment, kedy ste sa zasmiali, či neveriacky krútili hlavou. Pravdepodobne tak vznikla myšlienka YouTubera s názvom CrowbCat, ktorý sa rozhodol vydať video s názvom "World War 1 seen through Battlefield", ktoré v sebe spája viacero zábavných momentov z tejto hry.

Telá, ktoré sa prepadávajú cez zem, kone zaseknuté v okne, či tanky, ktoré vzlietnu k oblohe. To je len zopár príkladov humorných situácií, ktoré vznikli len vďaka chybám v hre. Verím, že vás toto video neodradí od kúpi titulu Battlefront 1, ktorý príde na trh 21. októbra, na platfromy PC, PlayStation 4 a Xbox One a veríme, že už bez podobných chýb. 

Zdroj: vg247.com, youtube.com

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk