• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Jon Snow sa ako hlavný záporný hrdina predstavuje v príbehovom traileri pre Call of Duty: Infinite Warfare
Jon Snow sa ako hlavný záporný hrdina predstavuje v príbehovom traileri pre Call of Duty: Infinite Warfare

Jon Snow sa ako hlavný záporný hrdina predstavuje v príbehovom traileri pre Call of Duty: Infinite Warfare

 

Okrem Kita Haringtona sa v novom CoD objaví aj tvár bojovníka Connora McGregora.

O tom, že Kit Harington (Jon Snow zo seriálu Game of Thrones) sa objaví v novom Call of Duty sme vás informovali pred pár mesiacmi. No konečne sme sa dočkali aj príbehového traileru, v ktorom známu tvár môžeme vidieť priamo v akcií (teda v hre).

Kit si v Call of Duty: Infinite Warfare zahrá hlavného záporáka celej hry. Ten má meno Salen Kotch, admirál frakcie Settlement Defense Front (SDF). Práve proti nemu a celému obrannému frontu budete bojovať ako poručík Nick Reyes, ktorý musí prevziať kormidlo vojnovej vesmírnej lode Retribution. Tá ako jedna z mála prežila nečakaný útok na UNSA sily v Ženeve a v prístave Mesiac. Reyes musí viesť svoju družinu proti neúnavným členom SDF, ktorí si chcú podmaniť každého, kto im vzdoruje.

V traileri na malú chvíľu môžete uvidieť aj ďalšiu známu tvár, ktorú určite spoznajú fanúšikovia bojového športu. Ide o írskeho športovca Connora McGregora, ktorého uvidíte približne v čase 1:43. Ten v hre predstavuje kapitána Bradleyho Filliona z nepriateľskej frakcie SDF. Zdá sa teda, že Infinity Ward stavil na samé známe tváre.

Zdroj: VG 24/7

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk