Forza Horizon 3 ešte nie je oficiálne vydaná a už má prvé problémy

Forza Horizon 3 ešte nie je oficiálne vydaná a už má prvé problémy

 

Do vydania očakávaného pretekárskeho titulu Forza Horizon 3, zostávajú ešte 4 dni, no niekoľko užívateľov hlási problémy s touto hrou. Tie sa týkajú pre-loadu, teda načítania hry ešte pred samotným vydaním. 

Takzvaný pre-load, teda možnosť stiahnutia hry bez prístupu do nej, je pomerne bežným javom čo sa týka nových hier. Tento spôsob zabezpečuje to, že keď sa spustí oficiálne vydanie titulu, budete si ho môcť okamžite zahrať a nebudete už musieť čakať, kým sa vám nainštaluje veľké množstvo dát. Problémy s týmto postupom, zaznamenali PC hráči, ktorí s chceli Forzu Horizon 3 načítať dopredu, no bohužiaľ sa stretli s problémom. 

Množstvo hráčov sa sťažovali na fórach spoločnosti Turn 10, že ich pre-load je nefunkčný. Ako sa však vyjadril hovorca tejto spoločnosti, na pomoc im prišli ľudia z Windows Store, a spoločnými silami sa snažia prísť na zdroj problému. Problémy boli predovšetkým s pozastavení a opätovným spustením sťahovania, a časté boli aj chybové kódy 0x80072EE7 a 0x80070005. Forzy Horizon 3 sa dočkáme už 27. septembra.

Zdroj: pcgamer.com
 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk