Nový Mafia III trailer sa točí len okolo peňazí

Nový Mafia III trailer sa točí len okolo peňazí

 

Vývojári nám v ňom povedia, ako si Lincoln môže čo najlepšie zaobstarať financie v hre.

Všetko sa točí okolo peňazí a dokazuje to aj najnovšie video od vývojárov hry Mafia III. Radia v ňom totiž, ako si čo najlepšie zarobiť peniaze v meste New Bordeaux.

Lincoln v novej Mafii bude môcť získať doláre rozličnými spôsobmi, od odstránenia určitých gangstrov po prevzatie nelegálnych biznisov. V hre budete môcť získavať informácie od ľudí vypočúvaním a zistiť tak miesta, kde si jednotlivé gangy alebo šmelinári uchovávajú peniaze, ktoré následne ukradnete.

Ďalšou možnosťou ako si zarobiť veľké množstvo dolárov je nábor bossov rozličných kriminálnych skupín. V určitej časti mesta budete môcť po odpočúvaní a získavaní informácií buď zabiť určitého bossa, alebo ho prinútiť pracovať pre vás. Pokiaľ ho však zabijete, z dlhodobého hľadiska z neho získate menšie množstvo peňazí, ako keď ho necháte žiť. Čiže čím viac bossov pracuje pre vás, tým viac peňazí zarobíte časom a tým viac upgradeov a zbraní si pre Lincolna môžete kúpiť.

A čo v prípade, keď už ste tie peniaze zarobili? No treba si ich samozrejme uložiť na bezpečné miesto, pretože pokiaľ vás v hre zabijú, stratia sa všetky vaše financie, ktoré máte momentálne pri sebe. Preto bude k dispozícií služba zvaná „consigliere“, pomocou ktorej si privoláte jazdca, ktorému odovzdáte zarobené peniaze a on/ona vám ich uloží.

Zdroj: youtube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk