Vďaka EA Access a Origin Acces si budeme môcť zadarmo vyskúšať Battlefield 1

Vďaka EA Access a Origin Acces si budeme môcť zadarmo vyskúšať Battlefield 1

 

Otvorená beta verzia skončila už pred pár týždňami a fanúšikovia série Battlefield netrpezlivo očakávajú, aká bude plná verzia tejto hry. Tí, ktorí sa už nevedia dočkať majú dôvod na radosť - Battlefield 1 bude mať trial verziu ZADARMO.

Battlefield 1 príde na svet 21. októbra (alebo 18. októbra ak ste si predobjednali Early Enlister Deluxe edíciu). Vývojári hry si pre členov EA Access a Origin Access prichystali malé prekvapenie. Ich novú hru si budú môcť hráči zahrať UŽ 13. októbra vo forme skúšobnej (trial) verzie. Na vyskúšanie budú mať hráči síce iba 10 hodín, ale vďaka tomu sa budú môcť rozhodnúť, či si hru neskôr zakúpia, alebo nie.

K dispozícií bude päť máp (St. Quentin Scar, Amiens, Sinai Desert, Fao Fortress a Suez in the Conquest) a štyri herné režimy (Conquest, Rush, Operations a Domination režim). Rovnako si hráči budú môcť vyskúšať aj kampaň pre jedného hráča, s misiami "Storm of Steel" a "Through Mud and Blood". Ak si hru zahráte (medzi 13. - 20. októbrom) ako odmena vás bude čakať psia známka "Trench Raider". Pre hráčov, ktorí využijú celú skúšobnú hernú dobu "zadarmo" (teda 10 hodín) je prichystaná odmena vo forme Battlepacku do hry.

A nakoniec, ak sa rozhodnete si hru zakúpiť a budete členom EA Access, či Origin Access dostanete 10% zľavu na hru.

Viete, či vám hra pôjde na váš PC? Tu sú systémové požiadavky:

Zdroj: Battlefield.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk