Titul Firewatch sa pravdepodobne dostane na filmové plátna

Titul Firewatch sa pravdepodobne dostane na filmové plátna

Zaujímavá správa obletela herný svet v posledných dňoch a to konkrétne to, že titul Firewatch by sa mal dočkať svojho filmového spracovania. Pridá sa tak do klubu hier, ktoré sa rovnako ocitli na filmovom plátne, pričom niektoré boli úspešnejšie iné zas naopak.

Campo Sant, teda štúdio, ktoré stojí za titulom Firewatch, iba nedávno odhalilo ich spoluprácu s nezávislým filmovým štúdiom Good Universe. Ich spoločným cieľom bude vývoj novej hry a rovnako aj vytvorenie niekoľkých filmových projektov, pričom prvým, by mal byť film založený na titule Firewatch. Spoluzakladateľ spoločnosti Campo Santo Sean Vanaman prezradil, že bol nesmierne nadšený, keď videl, že so spoločnosťou Good Universe majú mnoho spoločného a už sa nevie dočkať, čo spolu vytvoria.

Titul Firewatch je skutočne vhodným kandidátom na filmové spracovanie a niekoľko ľudí dokonca tvrdí, že by mohol byť lepším filmom, než je momentálne hrou. Je pravdou, že nádherná príroda, ktorú v hre nájdeme, môže byť pastvou pre oči filmového diváka. No ako však vieme, nie vždy sa tvorcom podarí preniesť hru do filmu. My však prajeme Firewatchu veľa úspechov. 

Zdroj: pcgamer.com, twitter.com

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk