Beyond Good and Evil 2 neoficiálne ohlásený, Ubisoft ponúka prvý diel zadarmo

Beyond Good and Evil 2 neoficiálne ohlásený, Ubisoft ponúka prvý diel zadarmo

 

Na pokračovanie sa čaká už dlhých 13 rokov.

Ďalšou hrou v poradí, ktorú Ubisoft ponúka zdarma, bude legendárna akčná plošinovka Beyond Good and Evil z roku 2003. Hra príde k hráčom beplatnou cestou ako súčasť 30. výročia vzniku spoločnosti a pridá sa tak k už bezplatným titulom ako Splinter Cell, Rayman Origins a The Crew. Titul si budete môcť "zakúpiť" od 12. októbra.

Ešte lepšou informáciou je ale nepriame potvrdenie prác na Beyond Good and Evil 2. Nejde len o to, že tvorca Michel Ancel zverejnil nový art až nápadne pripomínajúci spomínanú hru, máme k dispozícii dokonca aj vyjadrenie Ubisoftu, ktoré Eurogameru poskytlo nasledujúce stanovisko.

Michel momentálne pracuje súčasne aj pre Ubisoft, aj pre Wild Sheep. Artwork, ktorý uverejnil, pochádza z hry, na ktorej momentálne pracuje v Ubisofte. Viac k tomu teraz nemáme čo dodať.

Ubisoft

Keď si teda spojíme tieto dve skutočnosti, vyjde nám, že sa na Beyond Good and Evil 2 s vysokou pravdepodobnosťou skutočne pracuje. Navyše dokonca sám umelec pod svojim obrázkom napísal, že hra je v predprodukcii.

Artwork uverejnený včera

Artwork uverejnený pred týždňom

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk