Rockstar zmazal nelegálne peniaze v GTA Online

Rockstar zmazal nelegálne peniaze v GTA Online

 

Rockstar vymazal vitruálne kontá podvádzajúcich hráčov v GTA Online. Týka sa to aj hráčov, ktorí herné peniaze získali zneužívaním bugov a podobnými kreatívnymi spôsobmi. Informoval o tom dnes portál PC Gamer s odvolaním sa na Rockstar.

Niektorí hráči, keď si dnes sadli za svoje milované herné zariadenia a spustili GTA Online, sa dočkali pomerne strohej informácie, že majú dočasný ban a hra upravila stav ich konta. Po zrušení banu nájdu potrestaní hráči svoje postavy, kontá, inventár a majetok resetované. Podľa Rockstar sa to týka iba hráčov, ktorí svoj virtuálny majetok získali prostredníctvom cheatov, modov, alebo hacknutím.


Zdroj: Rockstar

Rekordérom medzi potrestanými zrejme bude hráč, ktorému hra strhla viac ako 117 miliárd herných dolárov - niektorí ľudia skrátka nemajú zmysel pre proporčnosť. Rockstar zároveň uistil hernú komunitu, že peňazí získaných cez Shark Cards sa reset netýka.

Asi už chápem, prečo mal dnes sused -zarytý hráč GTA - akýsi neprítomný výraz v tvári. Update o novej politike Rockstaru sa dočítate na tomto mieste.

Zdroj: PC Gamer, Rockstar

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk