Microsoft refundoval hru istému hráčovi Call of Duty, pretože ju nikto nehral

Microsoft refundoval hru istému hráčovi Call of Duty, pretože ju nikto nehral

 

Aj tento rok sme sa dočkali nového pokračovania hry Call of Duty s podnázvom Infinite Warfare. No Activision nedomyslelo jeden detail a to rozdelenie multiplayeru medzi služby Steam a Windows 10 store.

Nový Call of Duty: Infinite Warfare sa tentokrát ako PC verzia predáva v obchode Steam a v obchode Microsoftu - Windows Store. Nebolo by na tom nič divné, keby to nemalo jeden malý "zádrhel". Ak totižto vlastníte verziu hry z Windows Store, nemôžete hrať s / proti hráčom zo Steamu. Podľa webu Vice sa na stránke Reddit objavilo vlákno, v ktorom jeden hráč tvrdil, že pri vyskúšaní "deathmatchu" v danom momente chceli hrať hru iba jeden, či dvaja ľudia (Windows Store). V porovnaní so Steamom môžeme vidieť, že napríklad remasterovanú hru Call of Duty: Modern Warfare (ktorá je súčasťou balenia nového Infinite Warfare) hrá aktuálne približne 5 000 ľudí. Používateľ Redditu však dodal, že ani chvíľku neváhal, hru refundoval a naviac podľa jeho slov uspel.

Ako ďalej web Vice tvrdí, celé toto nedorozumenie ohľadom multiplayeru nie je pravdepodobne chyba Microsoftu, nakoľko ako je známe, Microsoft neustále tlačí na "cross multiplayer" medzi platformami PC (s Windows 10) a konzolou XBOX ONE. 

Zdroj: Vice.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk