Nová hra od Telltale Games je založená na Guardians of the Galaxy

Nová hra od Telltale Games je založená na Guardians of the Galaxy

 

Dávnejšie ohlásený projekt, na ktorom malo Telltale spolupracovať s Marvelom je hra Guardians of the Galaxy.

Už v apríli 2015 ohlásilo štúdio Telltale Games, známe svojimi epizodickými príbehovými adventúrami, že spolu so štúdiom Marvel vyvíja novú hru s využitím jednej z licencií Marvelu, ktorá mala byť odhalená v roku 2017. Zhodou náhod sme sa však o ich tajnom projekte dozvedeli už o čosi skôr, ako bolo pôvodne v pláne.

Ako súčasť štrajku zväzu videoherných dablérov SAG-AFTRA bol zverejnený zoznam spoločností a hier, ktoré sú so štrajkom spojené. Jednou z položiek na tomto zozname bol aj projekt s názvom Guardians of the Galaxy: The Video Game a/k/a Blue Harvest. Napriek tomu, že v dokumente bol tento názov medzitým zmenený na Untitled Marvel Game, portál ComicBookMovie stihol zachytiť pôvodnú verziu dokumentu.

Pod rovnakú spoločnosť ako nová hra Guardians of the Galaxy je zaradená aj tretia séria The Walking Dead od Telltale, čo iba zvyšuje dôveryhodnosť týchto informácií.

Je otázne, či sa bude hra odohrávať vo filmovom univerze Marvelu, alebo sa dočkáme úplne nového príbehu, avšak je pravdepodobné, že sa vydania dočkáme už na jar budúceho roku, kedy sa má do kín dostať aj Guardians of the Galaxy Vol. 2.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk