Grafická novela o vzniku pôvodného tímu Overwatch: First Strike nakoniec nevyjde

Grafická novela o vzniku pôvodného tímu Overwatch: First Strike nakoniec nevyjde

 

Blizzard sa rozhodol, že pozmení príbeh zakladajúcich členov Overwatchu.

Grafická novela Overwatch: First Strike mala priblížiť fanúšikom hry príbehy prvého pôvodného tímu, ktorý sa podieľal na vzniku Overwatchu. Avšak sľúbenej knihy sa nakoniec nedočkáme. Informoval o tom Michael Chu, hlavný autor novely prostredníctvom fóra na battle.net.

Ako sa Chu zmieňuje v príspevku, koncept daného románu bol načrtnutý už dávno, ešte v prvých fázach vývoja hry a vychádzal z túžby rozpovedať príbeh vzniku organizácie Overwatch počas prvej Omnic krízy. Hoci jadro príbehu zostalo rovnaké počas rokov vývoja, zmenilo sa niekoľko udalostí týkajúcich sa originálneho tímu Overwatch. Takže ak by pokračovali v tvorbe pôvodného konceptu knihy, nesedelo by to zrejme s niektorými ostatnými príbehmi, ktoré medzitým do sveta Overwatch priniesli.

Pre túto príčinu si na dobrodružstva Gabriela Reyesa, Jacka Morrisona, Any Amari, Reinhardta Wilhelma, Torbjörna Lindholma a iných budeme musieť ešte počkať. Určite sa vyrozprávania týchto príbehov dočkáme, avšak nie príliš skoro a nie prostredníctvom sľúbenej novely.

Zdroj: battle.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk