Blizzard hľadá nových ľudí pre nešpecifikovaný first-person projekt

Blizzard hľadá nových ľudí pre nešpecifikovaný first-person projekt

 

Nová hra z pohľadu prvej osoby to asi nebude, avšak expanzia pre Overwatch znie pravdepodobnejšie.

Blizzard hľadá nových zamestnancov. Táto správa by zrejme nebola príliš zaujímavá, nebyť špecifikácie pracovnej pozície, ktorú spoločnosť uverejnila na svojej stránke. Blizzard totižto chce zaplniť pozície 2 vedúcich softvérových inžinierov, ktorí sa majú podieľať na tvorbe „robustného first-person enginu pre zatiaľ neohlásený projekt“.

Jedinou hrou z pohľadu prvej osoby, ktorú zatiaľ Blizzard vydal, je pochopiteľne Overwatch. Je celkom nepravdepodobné, že by tak skoro po jeho vydaní začali pracovať na úplne novom first-person titule i keď niektorí ľudia na fórach tipujú, že to bude úplne nové IP. Dokonca padajú názory, že by to mohol byť nedokončený projekt StarCraft: Ghost. No pravdepodobnejšie je, že sa projekt bude týkať Overwatchu a prinesie napríklad novú veľkú expanziu a možno aj tak veľmi žiadanú kampaň.

Samozrejme, zatiaľ sú to len špekulácie, takže si musíme počkať na oficiálne správy od Blizzardu. Zatiaľ si v duchu môžeme držať palce a modliť sa za príbehový mód do Overwatchu (alebo za StarCraft: Ghost, podľa toho, čo preferujete).

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk