Nový trailer pre projekt Skyblivion ukazuje krásy Oblivionu prenesené do Skyrimu

Nový trailer pre projekt Skyblivion ukazuje krásy Oblivionu prenesené do Skyrimu

 

Teaser ponúka pohľad na prerobený Cyrodiil, sprevádzaný originálnym soundtrackom z The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Skyblivion – taký je oficiálny názov pre mód, ktorý má preniesť Oblivion do piateho pokračovania The Elder Scrolls a ktorý je vo vývoji celkom dlho. Avšak je to pochopiteľné pri projekte, ktorý je tvorený iba fanúšikmi. Za vznikom tohto módu stojí komunita TESRenewal zodpovedná tiež za obdobný projekt Skywind (prenesenie Morrowindu do Skyrimu).

V najnovšom teaser traileri vývojári ukazujú, ako veľmi sa ich práce posunuli a hoci nejde o konečný produkt, musím uznať, že to vyzerá veľmi dobre. Vo videu si môžete pozrieť krásy Cyrodiilu v sprievode skvelého soundtracku z Oblivionu.

Robota Skyblivion tímu však bude aj pokračovať aj po novom roku, pretože mód ešte nie je zďaleka dokončený. Ako pre portál PC Gamer napísal móder Kyle Rebel, práce na základnej hre sú skončené a tím sa môže zamerať na implementovanie questov, dabing a dokončenie zbraní a zbrojí.

Presný dátum vydania módu TESRenewal nemá a taktiež ho nevie ani približne určiť. Všetko totiž závidí od množstva ľudí, ktorí sa do projektu zapoja. Momentálne hľadajú šikovných ľudí, ktorí by vedeli pomôcť so skriptovaním a prerábaním assetov. Pokiaľ by ste mali záujem a chceli by ste pomôcť s týmto módom, navštívte fórum na oficiálnej stránke a zanechajte im odkaz.

Zdroj: PC Gamer 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk