Do obľúbeného GTA 5 prichádza nový online režim a niekoľko zaujímavých noviniek

Do obľúbeného GTA 5 prichádza nový online režim a niekoľko zaujímavých noviniek

 

Hoci má už GTA 5 nejaký ten rôčik za sebou, tvorcovia z RockStar Games sa o túto hru neustále starajú a vylepšujú čo sa len dá. Dôkazom je aj to, že do hry opäť pridali nový obsah, ktorý poteší najmä fanúšikov online režimu.

Vývojári hry GTA 5 na svojej webovej stránke oznámili, že do hry prichádza niekoľko noviniek. Prvou je nový automobil pod názvom Dewbauchee Specter Sports Car (do online režimu). Ďalej máte do konca januára (30.1. 2017) možnosť zakúpiť si upgrade v Bennyho obchode s 25% zľavou. Do toho Rockstar ponúka dvojnásobné GTA doláre a RP v kontraktoch GTA Online Biker CloubHouse rovnako do konca januára.

V online móde si môžete vyskúšať nový prémiový závod pod názvom "Chiliad". Navyše, ak sa v ňom umiestnite v top trojke, budete dostávať až trojnásobok RP. Rovnako ako predchádzajúce novinky, si túto vymoženosť budete môcť užiť do konca januára.

Čo ale poteší hráčov asi najviac je nový mód do online režimu - "Collection Time", v ktorom budete bojovať, kradnúť a snažiť sa získať čo najviac bodov za vopred daný čas pre svoj tim. Tím, ktorý bude mať najviac bodov samozrejme vyhráva.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk