• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Square Enix a Marvel ohlásili dlhodobú spoluprácu na vývoji hier, The Avengers budú námetom prvého titulu
Square Enix a Marvel ohlásili dlhodobú spoluprácu na vývoji hier, The Avengers budú námetom prvého titulu

Square Enix a Marvel ohlásili dlhodobú spoluprácu na vývoji hier, The Avengers budú námetom prvého titulu

 

Na projekte The Avengers sa budú podieľať vývojárske štúdia Crystal Dynamics a Eidos-Montréal, ktoré stoja za takými sériami ako Tomb Raider či Deus Ex.

Marvel a Square Enix spájajú svoje sily a pripravujú pre nás niekoľko hier z Marvel univerza. Prvá z nich sa bude týkať Avengerov a pripraví cestu pre ďalšie tituly, ktorých sa dočkáme v najbližších rokoch.

Túto veľkú novinu ohlásili obe spoločnosti prostredníctvom sociálnych sietí a vydali aj prvý trailer pre hru The Avengers, v ktorom môžeme zazrieť predmety patriace starým známym hrdinom.

Na vývoji tohto prvého titulu sa budú podieľať dve vývojárske štúdia patriace pod Square Enix – Eidos-Montréal a Crystal Dynamics. Prvé štúdio poznáte určite vďaka sérii Deus Ex, druhé menované má na svedomí úspešnú sériu Tomb Raider.

Marvel v tlačovej správe tiež spomenul, že hra The Avengers bude obsahovať originálny príbeh a uvedie nás do univerza, ktorý v nadchádzajúcich rokoch prinesie hráčom veľa zábavy. Bližšie informácie zatiaľ nie sú k dispozícií. Vývoj hry bude zrejme len v prvých fázach, keďže ďalšie detaily o projekte The Avengers a ostatných herných „Marvelovkách“ sa dozvieme až v roku 2018.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk