Nepremeškajte posledné chvíle zimného výpredaju hier na Humble Bundle

Nepremeškajte posledné chvíle zimného výpredaju hier na Humble Bundle

Zimný výpredaj sa na webovej stránke Humble Bundle chýli ku koncu. Čo všetko si treba na poslednú chvíľku rýchlo zakúpiť, tak aby ste mali opäť čo hrať?

Už len do konca 30. januára (presnejši do 10. 00) máte možnosť zakúpiť si niektoré hry vo výpredaji na stránke Humble Bundle. Vo výpredaji nájdeme naozaj veľké kvantum hier a pár z nich patrí medzi tie, ktoré by nemali chýbať vo vašej hernej knižnici.

Ako web Humble Bundle uvádza, medzi najpopulárnejšie hry, ktoré si hráči kupujú patrí GOTY edícia Witcher 3: Wild Hunt za 29.99 €, Dark Souls III za 29.99 €, či kompletná prvá séria hry Life is Strange za naozaj výbornú cenu 4.99 €.

Pokiaľ ale nechcete ísť s davom a kupovať to, čo sa predáva najviac, oplatí sa pozrieť do výpredaju hlbšie. Po lepšom hľadaní a skúmaní, nájdeme naozaj veľmi lacné herné klenoty. Napríklad Ryse: Son of Rome za 4.99 €, Metro: Last Light + 2003 Redux edícia za 5.99 €, či Saints Row IV: Game of the Century edition za 4.99 €.

Ak si chcete zaspomínať na "staré dobré herné časy", určite siahnite po hre Daikatana za smiešnych 1.49 €, Hitman 2: Silent Assassin za 1.74 €, po remasterovanej hre Duck Tales za 4.61 €, alebo po dnes už staršej (za to stále vynikajúcej) hre Deus Ex: GOTY edition za 1.74 €.

Vo výpredaji je aj niekoľko "príbehových" hier z dielne Telltale Games. Napríklad Minecraft: Story Mode za 9.19 €, Game of Thrones za 6.99 €, Wolf Among Us za 5.74 € a dokonca aj Tales from the Borderlands za 5.74 €.

Herných kúskov, ktoré tento výpredaj ponúka je naozaj veľmi veľa, tak neváhajte a podeľte sa s nami o váš výber, ktorý ste si v tomto už pomaly končiacom výpredaji zakúpili.

Zdroj: HumbleBundle

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk