Arkádový mód Breach pre Deus Ex: Mankind Divided si môžete zahrať zadarmo

Arkádový mód Breach pre Deus Ex: Mankind Divided si môžete zahrať zadarmo

 

Bezplatne si užijete aj Deus Ex: Mankind Divided – VR Experience.

Square Enix postupne rozdáva jednotlivé súčasti hry Deus Ex: Mankind Divided zadarmo. Nedávno si všetci hráči mohli stiahnuť špeciálny Day One DLC obsah, no a teraz majú k dispozícií dva ďalšie prídavky zadarmo. Navyše ani nepotrebujete vlastniť základnú hru.

Prvým „darčekom“ je herný arkádový mód Breach, ktorý prináša hráčovi možnosť „hackovať“ servery a dostávať z nich dôležité informácie. Pôvodne bol súčasťou základnej hry, no tentokrát si ho budete môcť zahrať ako standalone hru, ktorá je navyše aj zadarmo. Breach ponúka zaujímavý arkádový prístup, v ktorom budete bojovať, ale aj riešiť hlavolamy. Ak si chcete tento mód zahrať, nájdete ho na Steame.

Rovnako cez Steam si môžete stiahnuť aj ďalší doplnok k hre Deus Ex: Mankind Divided – VR experience. Ak vlastníte VR headset, tak si na PC môžete užiť virtuálnu prehliadku dvoch lokalít, v ktorých sa pohybujete aj v základnej hre – Golem City a Dubaj. Zároveň si môžete detailne obzrieť 3D modely niektorých hlavných postáv a NPCs z hry.

Square Enix sa týmto pravdepodobne snaží prilákať viac hráčov a presvedčiť ich, aby si kúpili aj hlavnú hru. Deus Ex: Mankind Divided totiž aj napriek dobrému štartu v prvom týždni po vydaní, nedosiahol také predajné výsledky, ako by si vydavateľ a vývojári želali.

Zdroj: Steam 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk