Nilfgaard rozšírenie prinesie do Gwent 60 nových kariet

Nilfgaard rozšírenie prinesie do Gwent 60 nových kariet

Gwent sa pre mnohých hráčov Zaklínača 3 stal viac než len obyčajnou minihrou, prerástol do vlastnej hry. Hoci je titul ešte iba v closed bete, čoskoro sa dočká rozšírenia, ktoré prinesie nové karty a štýl hrania.

Pre potešenie mnohých fanúšikov série bude možné hrať za novú frakciu Nilfgaard, ktorá predstavuje najmocnejšiu ríšu, ktorá kedy vznikla v Zaklínačskom svete. Čo sa týka hrania, Nilfgaard balíky budú zameraná na kontrolovanie bojiska. Ich špecialitou bude udržiavanie kariet na hracej ploche, odhaľovanie nepriateľovho balíka, namiešavanie kariet vo vlastnom balíku a rôzne triky, pri ktorých budú použití nelojálni vojaci.

Nové mechaniky budú predstavené v dokopy 60 kartách. Nepôjde iba o Nilfgaard karty, ale budú medzi nimi aj špecifické karty pre Northern Realms, Scoia'teal, Skellige a Monsters balíky ako aj niekoľko neutrálnych kariet. Update bude vydaný 7. februára a 1. februára bude nový herný obsah predtavený na oficiálnom CD Projekt RED Twitch kanáli.

Gwent sa momentálne nachádza v closed beta fáze vývoja hry, no ak máte chuť vyskúšať si Zaklínačskú kartovú hru, môžete sa prihlásiť do beta testovania. Podľa slov hráčov netrvá dlho, kým vo vašej emailovej schránke nájdete pozvánku do hry.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk