Raid: Nájazd na nacistov v novej kooperatívnej strieľačke

Raid: Nájazd na nacistov v novej kooperatívnej strieľačke

 

Chorvátske štúdio Lion game Lion zverejnilo trailer na svoju novú kooperatívnu FPS pre štyroch hráčov zasadenú do obdobia druhej svetovej vojny. Informoval o tom portál PC Gamer.

Už od čias starého Panzer Generala mám veľkú slabosť na hry s tematikou pokusu istého Rakúšana s evidentne neliečeným komplexom menejcennosti o napodobnenie Napoleona. Dávno je preč obdobie, keď strieľačkám na PC táto téma kraľovala. Ale možno sa dočkáme jej renesancie. Do košiara pripravovaných hier pribudla ďalšia. Raid (Nájazd) bude podľa tvorcov kooperatívna akcia, v ktorej sa s ďalšími tromi ľuďmi môžete podieľať na odstrelení nacistickej šelmy.

Podľa ukážky to vyzerá, že Chorváti sa pri výbere postáv neobmedzili iba na jednej front. Divák napríklad môže pozorovať britského výsadkára a ruského strelca pri devalvovaní hodnoty ríšskej marky prostredníctvom znižovania nemeckých zásob zlata. Vydavateľ Starbreeze nám plánuje hru predhodiť v priebehu leta. Ja sám vám zatiaľ odporúčam skrátiť si čas osvedčenou klasikou Hidden and Dangerous 2 (kedz už niekoho napadne urobiť remaster tohto klenotu, hmm?).

Zdroj: PC Gamer, YouTube

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk