The Elder Scrolls: Legends čaká temná budúcnosť

The Elder Scrolls: Legends čaká temná budúcnosť

 

Ak vás už omrzel Herthstone, patríte medzi fanúšikov kartových hier alebo máte jednoducho radi svet The Elder Scrolls hier, je tu dôvod na radosť. Dnes oficiálne vyšla nová kartová hra The Elder Scrolls: Legends a hrať ju môže každý.

Hra je dostupná na PC zadarmo cez Bethesda.net launcher. 23. marca bude vydaná aj na iPad a neskôr by sme sa mali dočkať aj tabletovej verzie na Android. Spracovanie hry na mobilné zariadenia bude hotové až niekedy v lete.

Hoci Legends iba vyšlo, Bethesda už oznámila prvé DLC. Rozšírenia sú pri kartových hrách samozrejmosťou a a prvé pre Legends ponesie názov The Fall of the Dark Brotherhood. Hráči v ňom zaujmú rolu dvojitého agenta, ktorý infiltruje The Dark Brotherhood. Počas kampane bude mať hráč na viacerých miestach možnosť rozhodnúť sa pre rôzne akcie, čím ovplyvní obsah nasledujúcich misií. Tieto udalosti budú zapadať do celkového univerza Elder Scrolls a budú sa odohrávať pred The Elder Scrolls 5: Skyrim.

The Fall of the Dark Brotherhood bude rozdelené do troch častí, ktoré budú kopoy stáť 19,99$. Budú sa dať kúpiť aj jednotlivo či už za peniaze, alebo herné zlato, ako je tomu aj napríklad pri Hearthstone.

Zdroj: eurogamer.net, bethesda.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk