Gwent Challenger turnaj postaví proti sebe amatérskych a profesionálnych hráčov

Gwent Challenger turnaj postaví proti sebe amatérskych a profesionálnych hráčov

 

Tí si zmerajú sily v súbojoch o výhry v hodnote 100 000 dolárov.

CD Projekt RED oznámil, že sa onedlho uskutoční veľký turnaj v ich zaklínačskej standalone kartovej hre Gwent. V súbojoch sa stretnú profesionálni hráči a amatéri, aby zabojovali o veľmi slušný prize pool – 100 000 dolárov.

Turnaj je organizovaný v spolupráci s ESL, najväčšou e-sport organizáciou na svete.

Gwent: The Witcher Card Game vznikla preto, lebo Zaklínačská komunita sa toho dožadovala. No a teraz vidíme, že viac a viac hráčov by chcelo hrať Gwent súťažne, preto sme prišli s týmto nápadom a ponúkame hráčom možnosť si zahrať proti profesionálom o atraktívny prize pool.“

Marcin Iwiński, spoluzakladateľ štúdia CD Projekt RED

Na turnaji si zahrajú celkovo 4 najlepší komunitní hráči a 4 profesionálni hráči - Jeffrey "Trump" Shih, Adrian "Lifecoach" Koy, Peter "ppd" Dager, and Kacem "Noxious" Khilaji. Výber 4 naj spomedzi komunity začne už 8. apríla. 256 hráčov s najväčším rankom z divízie Temeria (teda z tichomorskej časovej zóny) a 256 hráčov s najväčším rankom z divízie Redania (z londýnskej časovej zóny) sa zúčastní prvého kola. 16 hráčov z oboch časových zón, postúpi do ďalšieho kola a iba dvaja z každej zóny pôjdu na samotný turnaj.

Výhry pre najlepších sú skutočne veľmi lákavé. Víťaz si odnesie 60 000 $, druhý najlepší 20 000 $ a tretie a štvrté miesto si do vrecka dajú 10 000 $ každý. Ak sa chcete zapojiť do turnaja musíte mať aspoň 13 rokov a samozrejme hrať v uzavretej beta verzií hry Gwent. Pokiaľ ste ju ešte nehrali, ľahko sa do nej prihlásite na tejto stránke.

Všetky ďalšie informácie k Gwent turnaju, nájdete na jeho oficiálnej stránke.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk